Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Курсові роботи по фінансовому аналізу.

Курсові роботи фінансовому аналізу, замовити курсову в києві, курсова фінансовий аналізФінансовий аналіз – це важлива складова економічного аналізу підприємства, що полягає в дослідженні його фінансово-економічного становища.
Курсові роботи по фінансовому аналізу ставлять перед дослідником завдання в таких напрямках:
1) фінансова діяльність – дослідження фінансових ресурсів, управління пасивами, забезпечення джерел фінансування;
2)інвестиційна діяльність – управління пасивами, обґрунтування інвестиційних проектів, розподіл ресурсів;
3)операційна діяльність – трансформація ресурсів підприємства у продукт виробництва (товари або послуги).
Курсові роботи з фінансового аналізу переслідують наступні цілі: закріплення теоретичного матеріалу з дисципліни; здобуття навичок самостійного прийняття рішень в практичній діяльності підприємств; формування логічних висновків та відповідних до них пропозицій. Виконання практичного розділу курсової роботи передбачає аналіз діяльності конкретного підприємства згідно з темою, завданням та методами. Бажано обирати таке підприємство, по якому у вільному доступі є інформація та звітність.
Предметом дослідження можуть виступати окремі характеристики об’єктів (економічні умови, позитивні та негативні тенденції...) та шляхи їх вдосконалення.
В написанні курсової роботи з фінансового аналізу використовуються форми фінансової звітності, облік та аудит підприємства, статистичні дані, інформація з економічних видань, матеріали особистих спостережень.
В нашій студії курсові роботи з фінансового аналізу виконують досвідчені спеціалісти, враховуючи всі вказані вимоги та використовуючи дані конкретних підприємств для практичної частини.
Оформити заявку на виконання можна через форму на сайті або надіслати завдання електронною поштою.
Замовити курсову роботу по фінансовому аналізу.
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2018informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті http://studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования