Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Дипломні роботи по банківській справі на замовлення.

Банківська справа дипломні та магістерськіДипломна робота з банківської справи – це науково-кваліфікаційна випускна робота, в основі якої лежить вирішення поставлених завдань в банківській сфері в рамках теми роботи. Дипломна робота також характеризується високим рівнем досліджень. Обираючи тему дипломної роботи, потрібно звернути увагу на її актуальність, практичне значення та наукову новизну. Також важливий критерій при виборі - наявність інформації по темі, адже в дипломній роботі потрібно провести не тільки теоретичний аналіз банківської системи на державному рівні або міжнародному, а й практичний - на основі обраного об’єкту зробити розрахунки на основі звітності та висновки, обґрунтувати власними дослідженнями шляхи вирішення завдання роботи. Тему, а також план роботи потрібно затвердити з науковим керівником та на кафедрі. Найчастіше об’єктом дослідження дипломної роботи є банківська установа, але це залежить від теми роботи (може бути галузь, регіон або ін).

Структура дипломної роботи: Вступ. В цій частині студент повинен обґрунтувати, чому обрана тема є актуальною на даний час, показати об’єкт, мету дослідження, завдання. Теоретична частина. В цій частині наводиться характеристика об’єкта дослідження, аналізуються літературні джерела, статті по темі роботи, дається визначення поняттям. В теоретичній частині також потрібно розкрити суть дослідження, порівняти думки вчених, вказати обрані методи оцінки об’єкту дослідження, зробити власні висновки. Практична частина. Використовуючи звітність, нормативну документацію банку або іншого об’єкту дослідження в цій частині дипломної роботи потрібно зробити ряд розрахунків для детального аналізу досліджуваної проблеми та її вирішення. Аналізується звітність, як правило за декілька років. На основі проведених розрахунків студент повинен запропонувати шляхи підвищення ефективності та вирішення досліджуваних питань, показати перспективу розвитку об’єкту . Висновки. Тут вказується основна важлива інформація з усіх розділів роботи. Для того, щоб замовити дипломну роботу в нашій студії потрібно оформити заявку на сайті. Якщо у Вас є тільки тема роботи та немає ніяких вимог, замовлення можна зробити по телефону. При замовленні Ви можете вказати, що роботу потрібно надавати по розділах. Дипломна робота виконується за затвердженим планом, який надаєте Ви або наш автор, також при відсутності у вас документації для практичної частини, автор виконує роботу, використовуючи звітність зі своєї бази. Середня вартість виконання дипломної роботи з банківської справи - 20 грн/стор. Ознайомитись зі списком готових димломніх робіт з банківської справи можна за посиланням.

Оформити запит на виконання дипломної роботи з банківської справи

Тип роботи:
Дисципліна:
Тема дипломної роботи (на мові виконання):
Рівень дипломної:
Характер роботи:
Термін виконання роботи (число, місяць) до:
Об'єм роботи в сторінках:
План до роботи:
Оформлення (розмір шрифту, відступи, інтервал...):
Мова виконання:
Додати методичку:
Телефон замовника *:
E-mail отправителя *:
ПІБ Замовника:

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования