Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Диплмоні роботи по цивільно-процесуальному праву.

Цивільно-процесуальне право – одна з основних правових дисциплін, яка вивчає суспільно-правові відносини у процесі правосуддя при розгляді цивільних справ. Значення науки цивільного процесу в суспільстві визначається його провідною роллю при здійсненні правосуддя та розширенням юрисдикції цивільного судочинства. А тому студенти юридичних факультетів часто обирають для захисту дипломні роботи в галузі цивільного процесуального права. На сьогодні найбільш актуальними для дипломних проектів є наступні напрямки досліджень:

характеристика та порівняння цивільного процесу в Україні та іноземних державах, особливості ЦПК та його зміни; реформування цивільного процесу;

 • правова грамотність;
 • політико-правові ідеї,
 • соціальні цінності та перспективи розвитку, що знаходять відображення в принципах цивільного процесу.

Джерелами цивільного процесуального права і, відповідно, джерельною базою для написання дипломної роботи з цивільного процесу є:

 • Конституція (закріплює норми правозастосування та судочинства);
 • Цивільний процесуальний кодекс (визначає принципи та головні положення цивільного процесу); закони, що включають процесуальні норми («Про судоустрій та статус суддів», «Про міжнародне приватне право», «Про прокуратуру», «Про місцеве самоврядування в Україні»);
 • укази Президента і виконавчі акти; рішення Конституційного Суду, які не можуть бути оскаржені; міжнародні договори та угоди про взаємодопомогу країн в цивільних справах.
 • Використовуються також наукові правові дослідження, публікації та приклади з судової практики.

При виконанні дипломної роботи з цивільного процесуального права важливо враховувати принципи, закріплені Конституцією: здійснення правосуддя судами, територіальності і спеціалізації, незалежності та недоторканості, рівності, законності, гласності.

Автори нашої студії виконують дипломні роботи з цивільного процесуального права на замовлення, враховуючи всі особливості дисципліни, її нормативної та інформаційної бази, а також вимоги методички та індивідуальні рекомендації наукового керівника.

Зробити запит на виконання роботи можна через форму замовлення на сайті або електронною поштою.

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования