Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Дипломні роботи по цивільному праву.

Цивільне право – комплексна галузь юридичної науки, що регулює майнові (власність, укладання договорів, угод тощо) і пов'язані з ними немайнові (право на честь, гідність, ім’я, авторські права тощо) відносини. До основних джерел цивільного права належать: Конституція, Цивільний кодекс, відповідні закони («Про власність», «Про підприємництво»), підзаконні акти, міжнародні договори. Написання випускної дипломної роботи з цивільного права є серйозним творчим процесом, який передбачає вивчення нормативної бази, збір, переломлення в свідомості з подальшим викладенням теоретичного та практичного наукового матеріалу, винесення самостійних висновків. Дипломний проект є заключним показником рівня юридичної підготовки спеціаліста, здобутих теоретичних знань в галузі цивільного права, практичних навиків, що дозволяють вирішувати професійні завдання та давати юридичну оцінку скоєному. Окрім цього підсумкова робота показує вміння користуватися науковою та навчальною літературою, здібність до аргументації висновків, рівень правової та стилістичної грамотності, логічність та послідовність у викладенні власних думок, спираючись на законодавці джерела, статистичні дані, судову практику та ін. Варто уважно стежити за тим, щоб у роботі використовувати лише достовірні та актуальні джерела. Використовуючи літературу, що не стосується чинного законодавства, варто вказати на її відповідність чинному нормативному матеріалу та новій правозастосовній практиці. Найперший і найважливіший етап в роботі над дипломною – вибір теми. Ідеально, якщо вона буде продовженням дослідницької роботи, яка проводилась студентом у ході навчання (курсові, самостійні роботи, виступи на конференціях, публікації), або пов’язана з реальною трудовою діяльністю (у цьому випадку практичний матеріал для дослідження можна зібрати на місці роботи). Обираючи тему роботи з кола загальних проблем цивільного права, необхідно володіти широкою ерудицією та вміти пов’язувати теоретичні наукові положення з теорією інших дисциплін та юридичною практикою. Щодо структури та змісту дипломної роботи з цивільного права, нема ніяких суворих вимог – вони повинні логічно витікати з мети та завдань роботи, а також враховувати наявний матеріал. Ще один важливий нюанс – достатня кількість використаного практичного (судового, нотаріального і т.д.) матеріалу в роботі, розгляд цивільно- правових справ, що дає можливість зробити власні висновки та рекомендації для вдосконалення діяльності юрисдикційних органів та можливого доповнення чинного законодавства. Оцінюючи дипломні роботи, автори звертають увагу на складність теми роботи, її об’єм та термін виконання.

Щоб дізнатись точну вартість, необхідно заповнити форму замовлення вказавши всю необхідну інформацію щодо роботи та контактний номер телефону

Тип роботи:
Дисципліна:
Тема дипломної роботи (на мові виконання):
Рівень дипломної:
Характер роботи:
Термін виконання роботи (число, місяць) до:
Об'єм роботи в сторінках:
План до роботи:
Оформлення (розмір шрифту, відступи, інтервал...):
Мова виконання:
Додати методичку:
Телефон замовника *:
E-mail отправителя *:
ПІБ Замовника:

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования