Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Контрольні роботи французька мова.

Контрольні роботи французька моваФранцузька мова є предметом вивчення філологів, лінгвістів та перекладачів з метою розвитку комунікативної компетенції в пізнавальному, мовному та соціокультурному аспектах. Контрольні роботи з французької мови в залежності від рівня вивчення мови можуть включати різну кількість завдань будь-якої різного рівня складності відповідно.

Основними видами контрольних завдань є наступні:

1. Лексико-граматичні вправи – для перевірки грамотності, правопису та вокабуляра.

2. Тексти з питаннями – на контроль вміння читати та розуміти основний смисл прочитаного, а також для роботи зі словниковим запасом.

3. Тексти для додаткового читання – для сприйняття французьких текстів без словника, включаючи нові звороти та сталі вирази.

Спеціалісти нашої студії виконують контрольні роботи з французької мови на замовлення індивідуально згідно з вашими вимогами. Щоб дізнатись точну вартість роботи, необхідно надіслати завдання на адресу zakaz599@gmail.com, вказавши бажаний термін виконання.

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования