Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Замовити контрольну по теорії ймовірностей. Контрольні роботи з теорії ймовірностей на замовлення

Теорія ймовірностей - це один з розділів вищої математики який вивчає закономірності випадкових явищ в подіях, величинах а та кож їх властивості та операції над ними.
Теорія ймовірності як дисципліна виникла в середньовіччі, в результаті спроб виявити закономірності у випаданні виграшних варіантів в азартних іграх кістки, орлянку, рулетка. Першими дослідниками в цій галузі були Блез Паскаль і П'єр Ферма.
У XVII-XVIII ст. теорія ймовірностей застосовувалася в страхуванні, азартних іграх, демографії). У XIX в. знайшла своє практичне застосування в різноманітних галузях науки, техніки, економіки (теорія помилок спостережень, теорія стрілянини, статистика, молекулярна і атомна фізика, хімія, метеорологія, питання планування, статистичний контроль у виробництві і т. д.)
У нашій студії ви можете замовити виконання завдань контрольних робіт з теорії ймовірностей.
Замовлення можна оформити по електронній пошті або в офісі.
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования