Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины
Контрольні роботи, розв'язання задач прикладів з математичного програмування
Математичне програмування як окрема наукова дисципліна виникла в середині 20 століття в наслідок виникнення ряду класів екстремальних задач, до яких класичні методи рішення, засновані на методах Ферма і Лагранжа, виявилися не ефективними, при цьому  з'явилася потреба в розробці нових ідей і методів вирішення екстремальних задач, що призвело до формування нового розділу математики - математичного програмування.
Математичне програмування - математична дисципліна, присвячена теорії та методам знаходження екстремумів (максимумів або мінімумів) функцій багатьох змінних при наявності додаткових обмежень на ці змінні, що мають форму рівностей або нерівностей. Суть методів математичного програмування полягає у виборі оптимального варіанту розв'язку задачі серед багатьох можливих варіантів. Математичне програмування застосовується в прикладних областях техніки, економіки, екології, і для них характерні обмеження не тільки типу рівностей, але і нерівностей, наявність великого числа змінних і обмежень.
Завдання математичного програмування полягає в знаходженні максимуму функції багатьох змінних, при виконанні заданих обмежень. Оптимальним рішенням задачі математичного програмування називається допустиме значення, що звертає цільову функцію в найвигіднішому значення.
Безсумнівно можна відзначити той факт що виконання контрольних робот з математичного програмування являє для деяких студентів складність.
У нашій студії ви можете оформити замовлення на виконання контрольної роботи з математичного програмування (мат.программірованію) і бути впевнені у якості її виконання.
Оформити замовлення на виконання завдань з математичного програмування можна по електронній пошті, або в офісі студії.
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования