Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Контрольні роботи з математичної статистики для заочників на замовлення

 
Математична статистика (матстатистика) - розділ вищої математики, присвячений математичним методам систематизації, обробки й використання статистичних даних для наукових і практичних висновків. При цьому статистичними даними називаються зведення про число об'єктів в якій-небудь більш-менш великої сукупності, що володіють тими чи іншими ознаками. Математична статистика вивчає розподілу ймовірностей випадкових величин, оцінка параметрів розподілів ймовірностей, методи аналізу законів розподілу ймовірностей випадкових величин, перевірка гіпотез про значеннях параметрів розподілів, методи дослідження зв'язків між випадковими величинами і інше. При цьому виділяють три основних напрямки математичної статистики це описова статистика, теорія оцінювання і теорія перевірки гіпотез.
Математичну статистику вивчають студенти не тільки економічних і технічних дисциплін але й студенти гуманітарного напряму, наприклад психологи, соціологи використовують методи статистичного аналізу при обробці результатів тестування досліджуваних груп, визначення закономірностей кореляцій і.т.п.
У нашій студії можна замовити виконання завдань контрольних з математичної статистики.
Завдання можна відправити по електронній пошті з вказівкою дисципліни, телефону і термінів виконання.
Готову контрольну роботу з математичної статистики можна забрати в офісі або отримати електронною поштою.
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2019informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования