Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины
Виконання дипломної роботи МВА
Дипломна робота  МВА (Master of Business Administration - Менеджер Ділового Адміністрування) - це проект, який належить виконати слухачам на завершальному етапі навчання за програмами General МВА або mini МВА.  Формат освіти МВА прийшов до нас із заходу і є відносно молодим видом післядипломної бізнес-орієнтованої освіти. До цього часу серед експертів побутують різні думки щодо 100%-ної ефективності освіти за системою МВА в наших країнах. Західні програми були адаптовані до особливостей вітчизняного бізнесу і ментальності наших управлінців і в чистому вигляді були просто марні, а адаптація і часткова розробка програм в нашій країні дає частковий ефект. Можна також відзначити, що рівень фахівців після проходження програми стає безсумнівно вищим, та й програми з кожним роком стають більш досконалими. На сьогоднішній день наявність диплома МВА - це вагомий аргумент в успішній побудові кар'єри фахівців в галузі управління бізнесом.
Особливості дипломної роботи МВА полягають в акцентуванні уваги на практичній частині роботи, проведенні всебічної діагностики і дослідження об'єкта і предмета дослідження, визначення проблемного поля. Особлива увага в роботі приділяється розробці та оцінці альтернативних варіантів вирішення ситуацій, а також обгрунтування запропонованих рішень і конкретних заходів щодо розвитку та вдосконалення предмета дослідження. У дипломній роботі МВА також потрібна оцінка економічної ефективності реалізації зазначених заходів.
До написання дипломної роботи МВА додається підготовка реферату, доповіді та наочні матеріалів, що висвітлюють зміст роботи і конкретні рекомендації автора, з подальшим їх публічним захистом.
Однією з ознак високої якості дипломної роботи МВА є застосування математичних методів, економіко-статистичних моделей і спеціалізованих прикладних програм комп'ютерної обробки даних, як при аналізі, так і при обґрунтуванні запропонованих заходів.
Як бачимо, диплом МВА, на відміну від поширених в нашій країні магістерських та бакалаврських робіт, орієнтований на практичне впровадження отриманих результатів в конкретній галузі бізнесу. Предметом дослідження може виступити тільки та проблема, яка гостро потребує вирішення на даний момент часу, або ж достатньо вивчена сфера діяльності, якщо автор бачить принципово нове, унікальне її рішення.
Враховуючи те, що навчання за програмою МВА проходять в якості другої вищої освіти, ми надаємо цю послугу діловим людям, які через брак часу або з інших особистих причин не мають можливості написати самостійно роботу для завершення навчання. Без сумнівів, в процесі виконання дипломної роботи замовника тримають в курсі подій, надаючи на руки розділи роботи для їх вивчення та подальшої передачі викладачеві.
Кожна дипломна робота МВА оцінюється і виконується в індивідуальному порядку авторами нашої студії. Автори, які виконують роботи рівня МВА, мають добрий практичний досвід роботи і гарну теоретичну базу, як правило, це фахівці консалтингових компаній, аудитори, бізнес-тренери, топ-менеджери ...
Одна з супутніх послуг при навчанні за програмою МВА - це виконання або вирішення кейсів MBA. Є кейси з різних напрямів, наприклад, менеджмент, фінанси, облік та інші. У процесі рішень і вивчення кейсів MBA слухач набуває великий досвід у вирішенні різних ситуацій з вивченням відповідного матеріалу. Даний навик допомагає успішно застосовувати знання в практичній діяльності, тим більше, якщо до виконання завдання підходити творчо і уникати стереотипності мислення.
Замовити дипломну роботу МВА або рішення кейса МВА можна:
1) по електронній пошті, заповнивши форму замовлення на сайті або відправивши на нашу адресу лист, прикріпивши методичку (якщо є) і вказавши всі вимоги, терміни виконання роботи і Ваш контактний номер телефону;
2) по телефону, якщо тему і завдання можна сформулювати в декількох реченнях;
3) безпосередньо в офісі, який знаходиться в Києві, якщо Вам зручно під'їхати і передати замовлення «в руки» менеджеру.
Також при необхідності у нас можна замовити написання документів, супутніх дипломному проекту: реферат, анотація, доповідь, презентація в Power Point, відгук, рецензія.
Замовлення дипломної роботи MBA або кейса MBA можна оформити не тільки в Києві, але і в інших містах України.
Оформити замовлення дипломної роботи MBA онлайн.

Тип роботи:
Дисципліна:
Тема дипломної роботи (на мові виконання):
Рівень дипломної:
Характер роботи:
Термін виконання роботи (число, місяць) до:
Об'єм роботи в сторінках:
План до роботи:
Оформлення (розмір шрифту, відступи, інтервал...):
Мова виконання:
Додати методичку:
Телефон замовника *:
E-mail отправителя *:
ПІБ Замовника:

 

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования