Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины
Питання-Відповіді

 На сторінці ми підготували відповіді на запитання, які найчастіше задаються.
 
 
Щодо послуг студії
- Чи можна в студії придбати документ, що свідчить про закінчення ВНЗ України?
Дану послугу не надаємо. Хто цим займається, не знаємо.

- З яких предметів можливе виконання контрольних робіт?
Ми можемо виконати:
Контрольні з хімії, контрольну з екології, контрольні з фізики й механіки, контрольні з біології, контрольні з археології й антропології, контрольні з математичного програмування й вищої математики, контрольні зі статистики, економетрії й логіки, контрольні з теорії імовірності, контрольні з програмування й інформатики, схемотехніки, електротехніки, мікропроцесорної техніки, контрольні з економіки, економічного аналізу, контрольні з менеджменту, фінансів і фінансового аналізу, контрольні з бухобліку й аудиту, банківської справи й страхування, контрольні з педагогіки й методики викладання, контрольні з психології вікової, психології педагогічної, психології клінічної, психодіагностики, загальної психології, психоаналізу, контрольні з соціології, нарисної геометрії, контрольні з будь-якої галузі права, кримінології, контрольні з української, російської, англійської, німецької, французької, італійської філології й мови.
Якщо в списку не зазначена дисципліна, з якої Вам необхідно виконати роботу, уточніть можливість виконання за телефоном студії (044) 599-69-86.

- З яких предметів можливе виконання курсових робіт?
У нас ви можете замовити:
Курсові з всесвітньої історії й історії України, а також з історії розвитку й становлення всіх перерахованих дисциплін, курсові з філософії, курсові з зарубіжної літератури, курсові з етики, естетики, культурології й мистецтва, курсові зі статистики, курсові з теорії ймовірності, курсові з програмування й інформатики, курсові з економіки підприємства, регіональної економіки, мікро- й макроекономіки, РПС, курсові з економічного аналізу, курсові з менеджменту, курсові з фінансів і фінансового аналізу, курсові з бухобліку та аудиту, курсові з банківської справи й страхування, курсові з педагогіки й методики викладання, курсові з соціології, курсові з психології, курсові з будь-якої галузі права (цивільне право, процесуальне право, кримінальне право, господарське право, сімейне право...), курсові з кримінології, курсові з української, англійської, німецької, французької, італійської філології й мови, а також теорії перекладів. Якщо в списку не зазначена дисципліна, з якої вам необхідно виконати роботу, уточніть можливість виконання за телефоном студії (044) 599-69-86.


- З яких предметів можливе виконання дипломних робіт? 
Рівень наших виконавців дозволяє якісно виконувати:
Дипломну з всесвітньої історії й історії України, а також історії розвитку й становлення всіх перерахованих дисциплін, дипломну з філософії, дипломну з зарубіжної літератури, дипломну з етики, естетики, культурології й мистецтва, дипломну зі статистики, дипломну з теорії імовірності, дипломну з програмування й інформатики, дипломну з економіки підприємства, регіональної економіки й РПС, дипломну з економічного аналізу, дипломну з менеджменту, дипломну з фінансів і фінансового аналізу, дипломну з бухобліку та аудиту, дипломну з банківської справи, дипломну зі страхування, дипломну з педагогіки й методики викладання, дипломну з соціології, дипломну з психології, дипломну з будь-якої галузі права (цивільне, процесуальне, кримінальне, господарське, сімейне...) дипломну з кримінології, дипломну з української, англійської, німецької, французької, італійської філології й мови, а також теорії перекладів. Якщо в списку не зазначена дисципліна, з якої вам необхідно виконати дипломну роботу, уточніть можливість виконання за телефоном студії 8 (044) 599-69-86

- З яких предметів можливе виконання рефератів? 
Виконуємо реферати в усіх напрямках, оскільки практично будь-який фахівець, що має великий і успішний досвід написання навчальних робіт, що вміє розбиратися в різних поняттях, може написати реферат гарного рівня з будь-якої дисципліни при наявності доступу до необхідних джерел. Для цього необхідні тільки вимоги до роботи, інформація про вуз, дисципліну й спеціалізацію. При необхідності уточніть можливість виконання Вашої роботи по телефону студії (044) 599-69-86.


- З яких предметів можливе виконання дисертацій?
У нас є виконавці в галузі права й економіки, які готові виконувати роботи рівня дисертації. 
 
 
Щодо вартості наших послуг
- Скільки коштує виконання контрольної роботи?
Вартість виконання кожної контрольної роботи оцінюється в індивідуальному порядку. На вартість впливає дисципліна, кількість завдань, характер завдань, наявність практичних і теоретичних завдань, термін виконання, складність завдань. Кожна контрольна робота індивідуальна. Були випадки виконання контрольних за вартістю дипломної роботи. 
Орієнтовні розцінки:
Теоретична контрольна робота від 120-160 грн. за роботу
Контрольна з математики - від 10-50 грн/завдання (середня - 20-30 грн.)
Контрольна з хімії - від 15-20 грн/завдання
Контрольна з фізики - від 20 грн/завдання
Контрольна з права - від 50 грн/завдання
Вартість контрольних з інших дисциплін уточнюється після надання завдання
Просимо звернути увагу, що вартість наведена орієнтовна. В деяких випадках вартість за конкретне замовлення істотно відрізняється від середніх розцінок. 

- Скільки коштує виконання курсової роботи?
Вартість курсової роботи залежить від дисципліни, характеру роботи, об’єму, строків виконання. Середня вартість теоретичної курсової роботи – від 13 грн. за сторінку, якщо в роботі є практична частина, вартість виконання такої роботи від 15 грн. за сторінку.

- Скільки коштує виконання дипломної роботи?
Вартість дипломної роботи залежить від дисципліни, вимог, об’єму, строків виконання. Середня вартість дипломної роботи з гуманітарного напрямку без практичної частини (право, культурологія, соціологія, філософія...) від 18 грн. за сторінку, якщо в дипломній роботі є практична частина, вартість такої роботи – від 20 грн. за сторінку й вище (економіка, психологія, англійські, німецькі, французькі, італійські мови).

- Що впливає на вартість роботи?
На вартість написання роботи під замовлення впливає вид роботи, термін, дисципліна, складність, вимоги, об’єм, рівень автора-виконавця, сезон.
- Що входить у вартість послуги?
У вартість послуги входить: електронний варіант роботи, один варіант роздруківки, доопрацювання в межах початкових вимог.

- Як не переплатити або заощадити на замовленні курсової роботи, дипломної роботи, реферату, контрольної роботи?
З огляду на досить великий досвід роботи в сфері написання курсових, дипломних, рефератів, контрольних робіт під замовлення, а також знаючи схеми роботи багатьох агентств у цій сфері, можемо із упевненістю сказати, щоб не переплачувати за цю послугу, а також зберігати здорові нерви, досить знати всього дві речі.
 По-перше,  замовляти роботи завчасно. Оскільки вартість термінового замовлення завжди набагато вища, а якщо замовляти не в сезон (узимку в лютому або влітку кінець червня, липень, серпень), виконання вашої роботи обійдеться ще дешевше, ніж навесні або восени. Саме на цей період практично всі агентства пропонують акції, знижки на послугу виконання курсової, контрольної або реферату.
Друга порада. Ваша курсова, контрольна, реферат або навіть дипломна буде коштувати істотно дешевше практично в будь-якому агентстві, якщо Ви її замовите комплексним замовленням. Менеджери, що приймають замовлення, залюбки підуть на поступки за ціною (у розумних межах) за кожну роботу комплексного замовлення. Наприклад, у нашій студії при гарному комплексному замовленні вам можуть надати знижку від 3 до 5 %, у деяких випадках - до 10%. Зібрати комплексне замовлення можна у Вашій групі, наприклад, зібрати бажаючих замовити контрольні з конкретного предмету (звичайно цим займаються старости), ознайомитися із пропозиціями на ринку даних послуг, визначити місце й оформити комплексне замовлення. Або просто замовляти особисто Ваші роботи одним комплексним замовленням, саме в цьому випадку вартість кожної роботи буде найцікавіша серед безлічі варіантів замовлення.

- чи існують у вас знижки для постійних клієнтів.
Ми ставимося максимально коректно до кожного замовника нашої студії і приділяємо максимум уваги й зусиль кожному замовленню для його успішної реалізації. Заслужена довіра й постійність з боку замовника - це одна із найбільш коштовних нагород, що свідчать про рівень наданої послуги й позитивну оцінку зусиль співробітників студії в реалізації замовлень. Звичайно ж, менеджер студії намагається виправдати зароблену довіру, з самого початку йде на поступки за вартістю, автоматично знижуючи вартість робіт на 3% і вище, передає замовлення  перевіреним і найсильнішим виконавцям.  

Щодо строків виконання послуг

- Які терміни виконання курсової роботи, контрольної роботи, дипломної роботи, реферату?
Середні терміни виконання реферату 7 днів. Можливе виконання термінової роботи протягом 2-х днів.
Середні терміни виконання контрольної роботи 7 днів. Можливе виконання термінової роботи протягом 2-4-х днів, залежно від кількості завдань і їхньої складності.
Середні терміни виконання теоретичної курсової роботи 8-9 днів. Можливе виконання термінової роботи протягом 4-х днів.
Середні терміни виконання практичної курсової роботи 14 днів. Можливе виконання термінової роботи протягом 7-ми днів.
Середні терміни виконання дипломної роботи 25-30 днів. Можливе виконання термінової роботи протягом 7-ми днів.
Просимо звернути увагу на те, що виконуються термінові роботи вкрай рідко, у крайніх випадках, їхня вартість набагато вища, при цьому стислі терміни в кожному разі впливають на якість робіт. Неможливо написати якісну дипломну роботу за тиждень, а курсову - за пару годин!  

Щодо схеми роботи й порядку оплат

- Як виконуються замовлення в нашій студії?
1. Визначення попередньої наявності виконавця з конкретної дисципліні (по телефону). Тривалість 2-5 секунд.
2. При наявності фахівця, попередній прийом замовлення (по телефону, електронній пошті). 1-3 хвилини.
3. Аналіз вимог виконавцем роботи, моніторинг наявності матеріалу для виконання конкретної роботи (у деяких випадках робиться запит у декілька бібліотек), оцінка роботи й можливості виконання. 1-3 дні.
4. Якщо виконавець впевнений у виконанні роботи, узгодження вартості роботи із замовником у телефонному режимі. 2-5 секунд.
5. Якщо замовника влаштувала ціна й умови укладання договору – внесення передоплати (готівкою в офісі або безготівковим розрахунком на реквізити студії). 1-5 хвилин.
6. У випадку внесеної Замовником передоплати, виконання роботи кваліфікованим виконавцем студії. 3-40 днів, залежно від виду й складності роботи (термін узгоджується до укладання договору).
7. По ходу виконання, якщо буде потреба, уточнення, узгодження із замовником. 
8. Перевірка виконаної роботи редактором студії, співвідношення вимог і вичитування, перевірка робіт на плагіат, приведення роботи до необхідних стандартів з оформлення. Якщо в роботі виявлені недоліки, вона повертається виконавцеві на доопрацювання. 10-70 хвилин, залежно від виду, складності й об’єму роботи.
9. У випадку відповідності редактор повідомляє про готовність роботи замовникові в телефонному режимі, уточнює необхідний формат надання роботи. Якщо робота оплачена повністю, після виконання, готова дипломна, курсова, реферат, контрольна може бути вислана замовникові по електронній пошті. 2-5 секунд.
10. При необхідності прийом вимог щодо доопрацювання (приймаються в письмовому вигляді) 5-10 хвилин.
11. Усунення наявних недоліків і надання готової роботи. 3-5 днів (у критичних випадках за добу).

- Як можна замовити роботу?
1. По телефону (якщо у вас є тільки тема, або завдання можна сформулювати одним реченням). 
2. По електронній пошті,
zakaz599@gmail.com  вказавши в повідомленні дисципліну, вид роботи, факультет, термін виконання, формулювання завдань, основні вимоги (мова написання, об’єм, вимоги до змісту, джерел літератури й інше). При можливості назву ВНЗ. У повідомленні не забудьте вказати Ваш номер телефону (якщо в повідомленні замовлення не зазначений контактний номер телефону, замовлення не обробляється).
3.В офісі студії, ми знаходимось біля станції метро Петрівка.
 
- Яка інформація уточнюється при прийомі замовлення курсової, дипломної, реферату або контрольної?
Дипломні роботи виконуються тільки за затвердженим планом. План затверджується в наукового керівника Замовника, в окремих випадках він може погоджуватись тільки із Замовником. Якщо буде потреба, план може бути написаний нашим фахівцем (виконавцем роботи). Варіант плану надається нашим фахівцем тільки один раз, тому при затвердженні необхідно відразу внести необхідні корективи у формулювання за участю керівника Замовника. Робота надається Замовникові або повністю в готовому вигляді в оговорений термін, або частинами (для робіт рівня складності - курсова, дипломна, дисертація, нетермінові замовлення). У цьому випадку зміст кожної частини узгоджується з науковим керівником. У процесі виконання дипломної роботи адміністратор студії інформує Замовника про поточну ситуацію замовлення. Як тільки замовлена робота готова, Замовника повідомляють про її готовність. Друга частина оплати здійснюється в момент передачі виконаної роботи в офісі.
Якщо ви замовляєте дипломну роботу з економіки, бухобліку, маркетингу, менеджменту, то крім стандартних вимог до роботи уточнюється: на підставі чого пишеться робота (підприємство або ринок України в загальному), чи є методичка для виконання цієї роботи, чи надається матеріал по підприємству замовником, чи виконавець може використовувати свої напрацювання й писати за матеріалами, які в нього вже є. Якщо замовник надає матеріал - чи є в нього вільний доступ до інформації й документації підприємства, по якому буде писатися робота, за який звітний період робиться аналіз підприємства (2, 3, 4, 5 років). Якщо виконавець студії надає свій матеріал по підприємству, то це будуть документи без печаток підприємства. Яку звітну документацію підприємства необхідно використовувати в роботі (баланс, фін. звіт...). Чи є вимоги щодо сфери діяльності (послуги, продаж, виробництво...) і форми власності (ПП, СПД ФО, ТОВ, АТ...) підприємства, на підставі якого буде виконуватися робота. 
Якщо дипломна робота з психології, дипломна робота з педагогіки, дипломна робота із соціології або дипломна робота з маркетингу, крім стандартних вимог до роботи уточнюється: який характер роботи (аналіз, практика), що повинно бути в практичній частині дипломної роботи (розробка програми, заняття, тренінгів, тестування, дослідження), чи є методичка для виконання цієї роботи? Якщо є, чи всі вимоги прописані і чи є доповнення до вимог, які методи використовувати (проективні методики, опитування, експеримент...), яка вибірка (скільки чоловік повинно бути досліджено), яким чином обробляються результати, чи повинна використовуватися математична статистика, чи є вимоги до методології (факторний аналіз, кореляційний аналіз...). 
Якщо дипломна робота з технічної дисципліни (програмування, електротехніка, схемотехніка...), крім стандартних вимог до роботи уточнюється: по якій дисципліні виконується робота, обсяг пояснювальної записки, що повинно бути в практичній частині й у якому вигляді, чи є креслення, їхня кількість, формат (А1, А3, А4...), що повинно бути зображено на кресленнях, у якому вигляді надаються креслення (від руки або електронний вид), якщо в електронному вигляді, то в якій програмі виконувати креслення (Автокад, Маткад...). 

- Чому ми не можемо відповісти відразу, скільки коштує виконання конкретної курсової роботи, дипломної роботи, реферату або контрольної роботи?
Кожна робота має індивідуальні вимоги щодо її виконання, починаючи від рівня й особливостей ВНЗ й закінчуючи вимогами кожного викладача. Саме тому вартість і можливість виконання повідомляється тільки після перегляду й аналізу вимог виконавцем студії з даного напрямку. І тільки після цієї процедури ми можемо гарантувати виконання конкретної курсової, дипломної, реферату або контрольної роботи. 

- Чому відповідь щодо вартості й можливості виконання триває від 1 до 3-х днів?
Тривалість етапу залежить від складності роботи й швидкості попереднього аналізу наявності матеріалу для виконання замовлення. Хоча у фахівців за багато років практики написання курсових, дипломних робіт зібрана достатня кількість матеріалів, книг, журналів зі свого напрямку, у деяких випадках для виконання роботи необхідно робити запит не в одну бібліотеку. Ретельність проведення даного етапу впливає на якість виконання роботи.  
 
- чи можемо ми виконувати роботу без передоплати?
За виконання замовлення будь-якої курсової роботи (проекту), дипломної роботи, контрольної або бізнес-плану вноситься передоплата не менше 50% від її вартості, при цьому підписується договір, у якому вказується вартість, зобов'язання сторін, термін, вимоги до роботи й етапи виконання. Робота виконується тільки з моменту внесення передоплати. Також, якщо замовник зробив замовлення в офісі, можливий варіант внесення умовної передоплати від 100-150 грн. за роботу (залежно від складності роботи). У цьому випадку Вам нададуть розписку про внесення передоплати із зазначенням обумовленої суми, номеру замовлення. У цьому випадку точну вартість за послугу з Вами погоджують у телефонному режимі протягом доби. У випадку прийнятності вартості замовлення роботи будуть виконуватися без підписання договору, і замовникові не доведеться приїжджати другий раз. 

- чи можна після замовлення роботи прямо спілкуватися з виконавцем?
Пряме спілкування з виконавцем при замовленні курсових, дипломних або рефератів можливе виключно через менеджера студії, що супроводжує дане замовлення. Пряме спілкування виконавець-замовник неможливе, виходячи з ряду причин (конфіденційність, аналіз коректності й повноти завдань і вимог...). 

- Які способи оплат послуг студії?
Готівкою в офісі або безготівковим розрахунком за банківськими реквізитами студії у випадку, якщо замовлення не термінове (гроші на рахунок можуть надходити від одного до двох днів).

Щодо гарантій
- Які гарантії ми надаємо?
1. Діяльність з надання послуг здійснюється на підставі госреєстрації СПД ФО Яценко А.Ю., це дозволяє нести не тільки моральну відповідальність перед замовниками, але і юридичну.  
2. Наші автори відповідають на пропозицію щодо виконання курсової, дипломної, реферату або контрольної тільки після попереднього аналізу вимог і доступу до необхідних матеріалів. Отже, виконують тільки ті курсові роботи, дипломні, реферати й контрольні, у якості яких будуть впевнені. 
3. Всі роботи після виконання перевіряються редактором на відповідність вимог, плагіату, розкриття теми, відповідність оформлення, при необхідності відправляються на доопрацювання.

- чи гарантуємо ми успішний захист виконаної нами курсової, дипломної, реферату або контрольної роботи?
Співробітники, що приймають і супроводжують замовлення, зацікавлені в успішному захисті замовлених робіт, але оскільки на успішний захист роботи впливає багато другорядних факторів, на які не впливає якість нашої послуги (правильність і повнота надання початкових вимог, особистісні фактори взаємин студент-викладач, ступінь пророблення готової роботи студентами...), ми можемо говорити тільки про якісне виконання замовлення згідно наданих вимог замовника. Саме тому на етапі прийняття замовлення наш менеджер звертає увагу на логічність і коректність формулювання завдання, його повноту, при необхідності просить уточнити необхідну інформацію у викладача. 

- Хто виконує роботи?
Виконавці - це фахівці як мінімум з вищою закінченою освітою, що виконують роботи тільки по своїй спеціалізації.

- Є чи гарантії на готові роботи, які виставляються на продаж після їхнього виконання?
Готові роботи з бази виконаних курсових робіт, дипломних робіт, рефератів не супроводжуються й не доопрацьовуються. У вартість готової роботи входить електронний варіант роботи. Готові роботи студії можна придбати після попереднього перегляду в офісі студії або одержати по електронній пошті після попередніх уточнень за телефоном і оплати безготівковим розрахунком.  


Щодо співробітництва в якості автора з написання робіт
- чи можливо співробітництво зі студією в якості автора з написання навчальних робіт, що для цього необхідно, яким чином все відбувається?
Співпраця можлива за умови наявності вищої закінченої освіти, вільного доступу до комп'ютера й матеріалів, відповідальності, компетентності, відсутності факторів замовлень, що впливають на зрив (більш докладна інформація розміщена на сторінці Авторам).
 
Якщо ви не знайшли відповідь на Ваше питання, телефонуйте  (044) 599-69-86 
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования