Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Замовити контрольну роботу. Виконання контрольних робіт на замовлення.

В нашій студії можна замовити контрольну роботу з будь якого предмету. Контрольна робота - це одна з форм самостійних робіт для студентів вищих навчальних закладів. Мета контрольної роботи полягає або в перевірці теоретичних знань і навичок студентів з пройденого матеріалу, або направлена ​​на оволодіння вищезазначених.Контрольні роботи можуть передбачати виконання практичних завдань, розкриття теоретичних питань або ж поєднання тих і тих. Для виконання контрольних робіт часто студентам необхідно звертатися до різних джерел інформації, це можуть бути періодичні видання (газети, журнали), підручники, наукові праці, довідники, словники ... Якщо у Вас немає часу на виконання контрольної роботи, Ви можете звернутися до фахівців які допоможуть вам вирішити дану проблему.
Штат наших авторів студії дозволяє виконувати контрольні і розрахункові роботи різного рівня складності з різних напрямів та дисциплін.

 

У нас Ви можете замовити контрольні роботи з наступних дисциплін:

хімія
фізика і механіка
вища математика
математичне програмування
статистика
економетрія
логіка
теорія імовірності
схемотехніка
електротехніка
мікропроцесорна техніка
програмування
інформатика
педагогіка
психологія
соціологія
англійська мова
німецька мова
італійська мова
українська мова
французька мова
російська мова
методика викладання
екологія
біологія
археологія
антропологія
економіка
економічний аналіз
фінанси
фінансовий аналіз
бухоблік і аудит
банківська справа
страхування
менеджмент
маркетинг
право правознавство
кримінологія
нарисна геометрия, інженерна графіка, креслення
теорія перекладів


Якщо в списку не зазначена дисципліна, з якої Вам необхідно виконати роботу, уточніть можливість виконання за телефоном студії (044) 599-69-86.
Замовити контрольні роботи можна для ВНЗ, які знаходяться не лише в Києві, але і в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Кіровограді, Луцьку, Одесі, Севастополі, Сімферополі, Керчі, Сумах, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Житомирі, Черкасах, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Луганську, Чернівцях.
Якщо у Вас кілька контрольних робіт, або для виконання до завдання додається багато матеріалу, саме завдання можна відсканувати або набрати у форматі Word і відправити в прикріпленому файлі на адресу zakaz599@gmail.com
У завданні необхідно вказати:
- дисципліну
- вид роботи
- факультет
- строки виконання
- формулювання завдань
- основні вимоги (мова написання, обсяг, вимоги до змісту, джерел літератури й інше). При можливості назву ВНЗ.
У повідомленні не забудьте вказати Ваш номер телефону (якщо в повідомленні замовлення не зазначений контактний номер телефону, замовлення не обробляється). При можливості просимо спочатку врахувати всі вимоги й надати всю необхідну інформацію по замовленню.
Інформацію про одержання повідомлення із замовленням Ви можете уточнити за телефоном 8 044 599-69-86 з 11:00 до 19:00.
Протягом 24 годин на вказаний Вами номером телефону адміністратор студії надасть Вам інформацію щодо вартості й можливості виконання даного завдання.
Замовлення також можна оформити в офісі студії м.Київ

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования