Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Замовити есе

У нас можна замовити есе для будь якого факультету. Есе від французького "essai", англ. - спроба, проба, нарис; від латинського - зважування. Творцем жанру есе вважається М. Монтень (Це прозовий твір - міркування невеликого обсягу з вільною композицією. Жанр критики та публіцистики, вільне трактування будь-якої проблеми.
Есе виражає індивідуальні враження та міркування з конкретного приводу чи питання і явно не претендує на визначальну або вичерпну трактування предмета. Як правило, есе передбачає нове, суб'єктивно забарвлене слово про що-небудь і може мати філософський, історико-біографічний, публіцистичний, літературно-критичний, науково-популярний, белетристичний характер.
Мета есе полягає у розвитку навичок самостійного творчого мислення та письмового викладу власних думок. Писати есе надзвичайно корисно, оскільки це дозволяє автору навчитися чітко і грамотно формулювати думки, структурувати інформацію, використовувати основні категорії аналізу, виділяти причинно-наслідкові зв'язки, ілюструвати поняття відповідними прикладами, аргументувати свої висновки; оволодіти науковим стилем мовлення.
Есе повинно містити: чіткий виклад суті поставленої проблеми, включати самостійно проведений аналіз цієї проблеми з використанням концепцій та аналітичного інструментарію, що розглядається в рамках дисципліни, висновки, узагальнюючі авторську позицію з поставленої проблеми. Залежно від специфіки дисципліни форми есе можуть значно диференціюватися. У деяких випадках це може бути аналіз наявних статистичних даних з досліджуваної проблеми, аналіз матеріалів із засобів масової інформації з використанням досліджуваних моделей, детальний розбір запропонованого завдання з розгорнутими думками, підбір і детальний аналіз прикладів, що ілюструють проблему і т.д.
Побудова есе - це відповідь на питання чи розкриття теми, яке засноване на класичній системі доказів.
Структура есе:
Титульний лист
Введення - суть і обгрунтування вибору даної теми, складається з ряду компонентів, пов'язаних логічно і стилістично.
На цьому етапі дуже важливо правильно сформулювати питання, на яке ви збираєтеся знайти відповідь в ході свого дослідження.
«Чи треба давати визначення термінам, що пролунали в темі есе?», «Чому тема, яку я розкриваю, є важливою в даний момент?», «Які поняття будуть залучені в мої міркування з
Основна частина - теоретичні основи обраної проблеми й виклад основного питання.
Ця частина передбачає розвиток аргументації та аналізу, а також обгрунтування їх, виходячи з наявних даних, інших аргументів і позицій з цього питання. В цьому полягає основний зміст есе, і це є головною трудність. Тому важливе значення мають підзаголовки, на основі яких здійснюється структурування аргументації; саме тут необхідно обгрунтувати (логічно, використовуючи дані або строгі міркування) пропоновану аргументацію / аналіз. Там, де це необхідно, як аналітичного інструменту можна використовувати графіки, діаграми і таблиці.
Залежно від поставленого питання аналіз проводиться на основі наступних категорій:
причина - наслідок,
загальне - особливе,
форма - зміст,
частина - ціле,
сталість - мінливість.
У процесі побудови есе необхідно пам'ятати, що один параграф повинен містити тільки одне твердження і відповідне доказ, підкріплене графічним та ілюстративним матеріалом. Отже, наповнюючи змістом розділи аргументацією (відповідної підзаголовком), необхідно в межах параграфа обмежити себе розглядом однієї головної думки.
Добре перевірений (і для більшості - необхідний) спосіб побудови будь-якого есе - використання підзаголовків для позначення ключових моментів аргументованого викладу: це допомагає подивитися на те, що передбачається зробити (і відповісти на питання, чи хороший задум). Висновок - узагальнення й аргументовані висновки по темі з зазначенням області її застосування і т.д. Підсумовує есе або ще раз вносить пояснення, підкріплює зміст і значення викладеного в основній частині.Методи, рекомендовані для складання висновку: повторення, ілюстрація, цитата, вражаюче твердження. Висновок може містити такий дуже важливий, що доповнює есе елемент, як вказівка ​​на застосування (імплікацію) дослідження, не виключаючи взаємозв'язку з іншими проблемами.
Якість будь-якого есе залежить від трьох взаємопов'язаних складових, таких як:
- Вихідний матеріал, який буде використаний (конспекти прочитаної літератури, лекцій, запису результатів дискусій, власні міркування і накопичений досвід з даної проблеми);
- Якість обробки наявного вихідного матеріалу (його організація, аргументація і доводи
- Аргументація (наскільки точно вона співвідноситься з піднятими в есе проблемами)

У студії Ви можете замовити есе з економічного аналізу, економіці, есе з менеджменту, замовити есе з фінансів і фінансового аналізу, замовити есе з всесвітньої історії та історії України, а також історії розвитку та становлення всіх перерахованих дисциплін, замовити есе з кримінології, есе з української, англійської, німецької філології, замовити есе з філософії, замовити есе з зарубіжної літератури, замовити есе з етики, естетики, культурології та мистецтва, замовити есе за статистикою, есе з теорії ймовірності, замовити есе з програмування та інформатики, замовити есе з економіки підприємства, замовити есе регіональній економіці, мікро-та макроекономіки, РПС, замовити есе з бухобліку та аудиту, есе з банківської справи та страхування, замовити есе з педагогіки та методики викладання, замовити есе з соціології, замовити есе з психології, есе з будь-якої області права (цивільне право, процесуальне право, кримінальне право, господарське право, сімейне право ...), замовити есе з англійської, французької, німецької, італійської, іспанської філології та мови, а також теорії перекладів. Якщо в списку не вказано дисципліна, за якою вам необхідно виконати роботу, уточніть можливість виконання за телефоном студії (044) 599-69-86

Оформити замовлення есе можна заповнивши запропоновану форму:

Вид роботи:
Тема (на мові виконання):
Дисципліна:
Мова виконання:
Рівень виконання роботи:
Коментарі (об'єм, шрифт, інтервал, на що звернути увагу ...):
Термін виконання до:
Додати методичку:
E-mail Замовника *:
Телефон Замовника:
Ім'я Замовника:


Замовлення без вказання телефону замовника не обробляються. При можливості просимо спочатку врахувати всі вимоги та надати всю необхідну інформацію стосовно замовлення. Протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення адміністратор студії повідомить Вам за вказаним Вами телефоном про можливість і вартості виконання. Замовити есе можна не тільки в Києві але і в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Кіровограді, Луцьку, Одесі, Севастополі, Сімферополі, Керчі, Сумах, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Житомирі, Черкасах, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Луганську, Чернівцях

 

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования