Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Гарантії

Курсові, дипломні, реферати, контрольні й інші роботи в нашій студії виконуються перевіреними й компетентними виконавцями, як мінімум з наявністю закінченої вищої освіти. Фахівці беруться за виконання курсової, дипломної, контрольної тільки після перегляду завдання й виконують тільки ті курсові роботи, дипломні й контрольні роботи, у якості яких впевнені. Чітка й злагоджена взаємодія співробітників, надійна й оптимальна схема роботи дозволяють якісно реалізувати практично кожне замовлення. Майже на кожну замовлену курсову роботу, дипломну роботу, контрольну роботу є варіант підстрахування в особі іншого виконавця.  


Діяльність студії по написанню і підготовці курсових робіт, дипломних робіт, контрольних, рефератів і супутніх робіт здійснюється на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця Яценко О.Ю.
 
Всі курсові, дипломні, реферати, контрольні й інші замовлені роботи виконуються на професійному рівні строго у відповідності до наданих методичних рекомендацій або до зазначених в заявці вимог, з оформленням і підписанням договору на надання інформаційних послуг з подальшим дотриманням конфіденційності.
 
У курсових, дипломних, контрольних, рефератах, які виконуються нами, не використовуються готові роботи (їхні фрагменти), викладені в мережі Інтернет, диски з рефератами. Матеріал для написання береться з бібліотек, тематичних сайтів і ресурсів Інтернету, електронних книг. У випадку, якщо замовник доведе, що робота або її частина взята з готових робіт, доступних в Інтернеті - повертається частина вартості роботи.
 
Виконані дипломні, курсові, реферати, контрольні роботи надаються в друкованому й електронному варіанті на диску, на вимогу замовника, у деяких випадках від руки в зошиті або на аркушах формату А4. 
 
Курсові, дипломні, дисертаційні роботи виконуються за затвердженим планом. 
План затверджується у наукового керівника, в окремих випадках він може погоджуватись тільки із Замовником. 
Якщо буде потреба, план може бути написаний нашим фахівцем. 
Варіант Плану курсової роботи або дипломної роботи надається нашим фахівцем тільки один раз, тому при затвердженні необхідно відразу внести необхідні корективи у формулювання при участі Вашого керівника. 
Робота надається або у повному обсязі в оговорений з Вами термін, або по частинах (рівень складності робіт - курсова, дипломна, дисертація, нетермінові замовлення). У цьому випадку зміст кожної частини курсової, дипломної або дисертації погоджується з науковим керівником. 
У процесі виконання курсової роботи, дипломної або дисертації адміністратор студії інформує Замовника про поточну ситуацію замовлення. 
Як тільки замовлена Вами робота готова, Вас повідомляють про її готовність. 
Друга частина оплати здійснюється в момент передачі виконаної роботи в офісі. 
 
До передачі Замовникові виконана курсова робота, дипломна робота, реферат або контрольна проглядається редактором на предмет відповідності початковим вимогам. При виявленні помилок і інших недоглядів відсилається на доопрацювання Фахівцеві.

 

Вся інформація, що стосується Замовника й замовленої роботи, зберігається й не розголошується третім особам ні за яких умов. 

Доопрацювання

 

Доопрацювання виконаної нами курсової роботи, дипломної або дисертації здійснюється безкоштовно на підставі чітко сформульованих зауважень, наданих у письмовому або електронному вигляді, протягом не менше 14-и днів з дня (вказується в договорі) передачі готової роботи замовникові. Звертаємо увагу на те, що зауваження по виконаному замовленню не приймаються в усному або телефонному режимі. Якщо вимоги щодо доопрацювання виходять за рамки поставлених спочатку (наприклад: зміна теми, внесення нового розділу, пункту), доопрацювання не здійснюється або виконується за окрему плату. Виходячи з досвіду, можемо відзначити: чим чіткіше й повніше надається завдання по замовленню, тим менше буде доопрацювань, зауважень і побажань до роботи з боку Вашого наукового керівника (злагодженість Вашої взаємодії з куратором, викладачем або науковим керівником - це умова успішного написання й здачі курсової, дипломної роботи). 
 
Ми не обіцяємо з самого початку «золоті гори» і миттєвий захист курсової або дипломної роботи. 
Ми орієнтовані на 100%-е надання сервісу, якості й гарантій. Звичайно, у нашій роботі не все є бездоганним, і ситуації зустрічаються абсолютно непередбачувані, але це швидше винятки із правила, ніж закономірність. 
Ми постійно працюємо над удосконаленням надійності і якості нашої організації.

 

 

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования