Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины
Звіт з практики на замовлення з будь якої  дисципліни.
 
Один з видів студентської роботи є звіт з переддипломної практики або звіт по виробничій практиці. У деяких випадках результати звіту є матеріалом для написання дипломної або курсової роботи, або ж проходження практики не прив'язується до подальшого написання робіт і є окремою незалежною роботою.
 
Мета проходження практики - це застосування теоретичних знань і умінь студентів на досвіді в умовах діяльності підприємства. Передбачається надання практиканту можливості зануритися в діяльність реального підприємства, відчути атмосферу діяльності, попрактикуватися у виконанні частини функціональних обов'язків фахівця, на якого студент навчається, ознайомиться і проаналізувати структуру і особливість діяльності місця проведення практики.
 
Як правило, керує процесом проходження практики у вузі керівник практики, а на самому місці практики - куратор, який визначає права доступу до інформації та повноваження практиканта.
Завдання на практику, передбачені програмою, студент отримує на кафедрі своєї спеціальності.
Звіт по практиці в різних вузах і на різних спеціальностях має свої нюанси, але часто складається з одних і тих же переліків документів. Як правило, всі вимоги до вказані в методичці. Отже, звіт по практиці складається з самого звіту, в якому вказані цілі, завдання, місце проведення, спеціальність, опис місця практики, виконуваних функцій практиканта, висновків і пропозицій практиканта щодо об'єкта практики. У деяких випадках до звіту додається щоденник практики, характеристика з місця практики і ряд документів, які залежать від спеціалізації практики. Наприклад, при педагогічній практиці це календарно-тематичний план уроків, конспекти спостережуваних уроків та занять, які проводив під керівництвом куратора практикант. Якщо ви проходите практику бухгалтера-фінансиста або менеджера, то швидше за все вам необхідно буде докласти до звіту фінансову документацію підприємства за певний період, наприклад, форма 5 - додатку до бухгалтерського балансу, форма 4 - звіт про рух грошових коштів, звіт про зміни капіталу , звіт про прибутки і збитки, бухгалтерський баланс ...
Деякі студенти по-справжньому влаштовуються в організації для проходження практики, для отримання інформації, на підставі якої вже буде написана звітна робота по річній ознайомлювальної практиці. Але така можливість, на жаль, є не у всіх, та й пройти повноцінно, так як це передбачається, вдається не кожному по ряду причин.
По-перше, керівництво підприємств в першу чергу зацікавлене в добробуті компанії, атмосфері в колективі, відсутність витоку комерційної таємниці, а не про успішне проходження практики студента отже не поспішає надавати всю інформацію студенту, часто займають виконанням діяльності яка відноситься до спеціалізації досить умовно. За великим рахунком, зрозуміти поведінку кураторів практики на місцях можна, адже мова йде про добробут цілої компанії, яка просто не порівнянна з успішним оформленням студентської роботи. Ось і доводиться в таких випадках студенту викручуватися.
В дійсності основним завданням практики є не отримання достовірної інформації і документації підприємства, а придбання навику роботи з ними, нехай навіть з недостовірними. І головне - зануритися в специфіку роботи, спробувати відчути по максимуму. Особисто для себе ставте реальні завдання, пам'ятайте про те, що навіть успішному спеціалістові з багаторічним досвідом роботи на аналогічній посаді потрібна порию від 6-ти місяців, щоб вникнути у всі нюанси нового підприємства.
 
У нашій студії ви можете замовити написання звіту з практики. Відразу ми обговорюємо, що робота виконується за наданим матеріалом по підприємству замовника, або інформація по вашому підприємству буде вигадана, і що ми беремося лише за оформлення документації максимально наближеною за змістом до вашого запиту, враховуючи специфіку підприємства, без печаток підприємства.
 
Отже, в нашій студії ви можете замовити звіт з практики з бухобліку, звіт по практиці по фінансах, звіт по практиці з економіки та менеджменту, звіт з педагогічної та психологічної практиці, звіт з медичної практики та іншим спеціалізаціями.
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования