Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Магістерська робота (дисертація)

В нашій студії можна замовити магістерську роботу з будь якого напрямку. Магістерська робота являє собою випускну роботу наукового характеру, яка пишеться на завершальному етапі навчання в магістратурі.  Магістратура - це ступінь вищої освіти на базі ступеня бакалавра або спеціаліста або друга вища освіта, якщо мова йде про отримання другої спеціалізації. Тривалість навчання в магістратурі від 1,5 до 2-х років.
Відмінні риси магістерської роботи чи магістерської дисертації як її називають в деяких ВУЗах - це наукова новизна, актуальність, науково-дослідницький характер, самостійність. Магістерська робота або дисертація набагато вище рівня, ніж бакалаврська або дипломна фахівця, в той же час значно нижче рівня кандидатської дисертації. Обсяг магістерської роботи триває від 80 до 120 сторінок. Магістерська робота, як і будь-яка інша наукова робота, має складатися з вступу, в якому обов'язково вказується актуальність і доцільність обраної теми, розкривається значення і стан наукової проблеми, мета і завдання, об'єкт (вибрані для дослідження явища або процеса), предмет в рамках об'єкта і гіпотеза дослідження. Після вступу йде основна частина, в якій необхідно провести і подати письмово огляд літератури за темою і вибір напрямків дослідження, описати проведені теоретичні або експериментальні дослідження, а також їх аналіз.
У змісті магістерської роботи (дисертації) повинні бути наведені переконливі аргументи на користь обраної концепції.
Практична чи аналітична частина магістерської роботи повинна містити загальний опис об'єкта дослідження, аналіз досліджуваної проблеми. Якщо в роботі передбачаються розрахунки, то необхідно використовувати фактичні дані, оброблені за допомогою сучасних методів обробки даних. Так само, повинні бути приведені розрахунки окремих показників.
З деяких дисциплін у магістерській роботі передбачена Проектна частина роботи, вона являє собою розробку рекомендацій та заходів щодо вирішення досліджуваної проблеми (наприклад, щодо вдосконалення управління організацією, організаційної структури, оптимізація програми, способи підвищення економічних показників ...), а також підтверджений розрахунками аналіз результатів використання запропонованих заходів або обгрунтування передбачуваних результатів використання запропонованих заходів.
Автори нашої студії виконують магістерські роботи з наступних дисциплін:
з історії, всесвітньої історії та історії України, філософії, зарубіжної літератури, етики, естетики, культурології, мистецтвознавства, статистиці, теорії ймовірності, програмуванню, інформатиці, економіці, РПС, економіці, менеджменту, фінансам, фінансовому аналізу, бухгалтерському обліку та аудиту, банківській справі, страхуванні, педагогіці, методичці викладання, соціології, психології, правознавству, кримінології, по українській, англійській, німецькій, французькій, італійській філології та мови, а також теорії перекладів. Схема замовлення магістерської роботи Схема замовлення магістерської роботи не відрізняється від схеми замовлення дипломної для спеціаліста.
1. Оцінка роботи враховуючи тему, обсяг роботи, термін надання
2. Написання та затвердження плану роботи
3. Підписання договору, внесення передоплати, початок виконання роботи
4. Надання першої частини
5. Надання всієї роботи, друга частина оплати
6. Супровід замовлення, виконання доробок в рамках початкових вимог
Оформити замовлення можна по телефону, електронній пошті, заповнивши форму замовлення на сайті

 

Форма замовлення магістерської роботи

Тип роботи:
Дисципліна:
Тема дипломної роботи (на мові виконання):
Рівень дипломної:
Характер роботи:
Термін виконання роботи (число, місяць) до:
Об'єм роботи в сторінках:
План до роботи:
Оформлення (розмір шрифту, відступи, інтервал...):
Мова виконання:
Додати методичку:
Телефон замовника *:
E-mail отправителя *:
ПІБ Замовника:


Замовлення магістерських робіт можна оформити в Києві, Черкасах, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Севастополі, Сімферополі, Керчі, Сумах, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Луганську, Чернівцях, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Кіровограді, Луцьку, Одесі, Житомирі.

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования