Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины
Бакалаврські роботи на замовлення

 

Термін бакалавр має кілька визначень, в залежності від походження. На приклад, від латинського "baccalaurus" - увінчаний лавром, "baccalarius" - власник земельної ділянки. По-англійські "ступінь бакалавра" і "холостяк" пишуться однаково, різниця лише в тому, що бакалавр (Bachelor) пишеться з великої літери, а холостяк (bachelor) з маленькою. В даний час під поняттям бакалавра розуміють кваліфікаційний ступінь (перший ступінь вищої освіти), яка присуджується за освоєння відповідної освітньої програми вищого навчального закладу. Вперше  академічний ступінь бакалавр з’явився на Україні на початку 90-х років, до цього існував лише рівень молодший спеціаліст – рівень середньої спеціальної освіти та спеціаліста рівень вищої освіти.
Бакалаврська робота -  випускна робота яка виконується студентом для захисту ступеневого рівня бакалавра, вона дає можливість визначити рівень студента (випускника) як кваліфікованого фахівця певної сфери діяльності, а також його професійні здібності.
Обсяг бакалаврської роботи від 40 до 60 сторінок, при написанні бакалаврської роботи необхідно враховувати, що це проектна робота, яка виконується на базі наукових досліджень по конкретному об'єкту або суб'єкту (в залежності від спеціальності виконавця). У бакалаврській дипломній роботі студент може вносити свої пропозиції щодо розв'язання існуючої проблеми, таким чином, він показує свій перший досвід вирішення поставленого завдання на професійному рівні.
Основні вимоги до виконання бакалаврської роботи можна сформулювати таким чином: випускна робота повинна відповідати загальноприйнятим правилам з підбору та використанню літератури, наукових статей, інтернет - ресурсів; включати в себе елементи яких напрацювань, які допоможуть у вирішенні поставлених завдань і т.д. Якщо бакалаврська робота теоретичного характеру, то дослідження повинні бути спрямовані на недостатньо вивчені або унікальні питання. Практичного (аналітичного) характеру робота, наприклад, з економіки або бухгалтерського обліку, має на увазі використання при написанні практичного матеріалу по реально існуючому підприємству чи організації.
Основні критерії оцінки якості бакалаврської роботи - це актуальність теми, яка вибирається, повнота її розкриття, складність, наукова сторона даної теми і роботи в цілому, аргументоване підведення підсумків, творчий аспект, стилістика і грамотність написання.
Якщо у Вас немає можливості виконати самостійно бакалаврську роботу, можна замовити її звернувшись до студії Експерт. При цьому необхідно надати методичні рекомендації, вказати всі вимоги до виконання.

 

Виконуємо бакалаврські роботи з дисциплін:

 

Історія, історія України, філософія, зарубіжна література, етика, естетика, культурологія, мистецтвознавство, статистика, теорія ймовірності, програмування, інформатика, економіка підприємства, українська, англійська, німецька, французька, італійська філологія, регіональна економіка, бакалаврська робота з маркетингу, бакалаврська по мікро-і макроекономіці, економічний аналіз, менеджмент, фінанси, фінансовий аналіз, бухоблік і аудит, банківська справа, страхування, педагогіка, методика викладання, соціологія, психологія, право (цивільне право, процесуальне право, кримінальне право, господарське, сімейне), кримінологія, теорія переказів.

 

Оформити замовлення бакалаврської роботи

Тип роботи:
Дисципліна:
Тема дипломної роботи (на мові виконання):
Рівень дипломної:
Характер роботи:
Термін виконання роботи (число, місяць) до:
Об'єм роботи в сторінках:
План до роботи:
Оформлення (розмір шрифту, відступи, інтервал...):
Мова виконання:
Додати методичку:
Телефон замовника *:
E-mail отправителя *:
ПІБ Замовника:


Примітка:
По можливості просимо спочатку врахувати всі вимоги та надати всю необхідну інформацію по замовленню.
Протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення адміністратор студії повідомить Вам за вказаним Вами телефоном про можливість і вартості виконання.
Замовлення без вказівки телефону замовника не обробляються.
 
Замовлення бакалаврської роботи також можна оформити по електронній пошті, в разі відсутності в завданні плану - по телефону

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования