Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Вартість та терміни виконання

Наша студія входить у середній ціновий діапазон на послуги написання й замовлення авторських дисертацій, дипломних, курсових, контрольних, рефератів серед подібних агентств Києва. Оскільки кожна робота індивідуальна, отже, і вартість кожної роботи оцінюється в індивідуальному порядку. Вартість написання контрольної, курсової, дипломної, реферату, статті, есе залежить від виду роботи, термінів, складності, обсягу, рівня автора, який виконує роботу, сезону. 
Середня вартість послуг зазначена нижче. У деяких випадках вартість за конкретне замовлення істотно відрізняється від середніх розцінок. Існують випадки виконання контрольних за вартістю дипломної роботи. 
 
Наші автори беруться за виконання тільки тих курсових робіт, дипломних, рефератів і контрольних, у якості яких будуть впевнені. Отже, точна вартість і можливість виконання повідомлюється нами після попереднього замовлення й ознайомлення виконавця із завданням. Оцінка можливості виконання й вартості займає від декількох годин до декількох днів, залежно від рівня роботи.
 
За виконання замовлення будь-якої курсової роботи (проекту), дипломної роботи, контрольної або бізнес-плану вноситься передоплата, не менше 50% від її вартості, при цьому підписується договір, у якому вказується вартість, зобов'язання сторін, терміни, вимоги до роботи й етапи виконання. Робота виконується тільки з моменту внесення передоплати. Якщо вам зручно замовити контрольні в офісі відразу без попереднього замовлення, Ви можете внести умовну передоплату 70-100 грн. за роботу (залежно від складності роботи). У цьому випадку Вам нададуть розписку про внесення передоплати із вказівкою оговореної суми, номера замовлення. Після цього точну вартість за послугу з Вами погоджують у телефонному режимі протягом доби. 
Середня вартість на виконання РОБІТ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Вид роботи Вартість Термін виконання
Контрольна робота від 120 грн. за роботу
Завдання - від 10-50 грн. (середня - 20-30 грн.)
Хімія - від 15-20 грн/завдання
Фізика - від 20 грн/завдання
Право - від 50 грн/завдання
7-10 днів (не менше 2-х днів)
Реферат від 120 грн. (середня - 140-160 грн. за роботу) 7-10 днів (не менше 2-х днів)
Курсова теоретична від 13-15 грн. за сторінку А4 14 днів (не менше 4-х днів)
Курсова практична від 15-18 грн. за сторінку А4 20 днів (не менше 5-ти днів)
Бакалаврська робота від 16 грн. за сторінку А4 25-30 днів (не менше 7-ми днів)
Дипломна робота від 18-25 грн. за сторінку А4 30 днів (не менше 7-ми днів)
Дисертація В індивідуальному порядку 360 днів (не менше 6-ти місяців)
 
Розцінки дійсні при оформленні тексту (шрифт: Times New Roman, 14, 100%, не жирний (крім виділення назв розділів, підрозділів і ін.), не розріджений (звичайний); міжрядковий інтервал 1,5 кегля; поля: верхнє - 2 см, нижнє - 2 см, ліве – 2,5-3 см, праве – 1,5 див) У вартість роботи включена роздруківка, доробка в межах початкових вимог.
Вартість ГОТОВИХ РОБІТ З БАЗИ студії
Вид роботи
Вартість
 
Відповіді до іспиту
 
 100 грн. за роботу
Бізнес-план
 
 150 грн. за роботу
Реферат
 
 2 грн. за сторінку
 
Курсова
 
 3  грн. за сторінку
 
Дипломна
 4 грн. за сторінку
 

Зі списком готових робіт ви можете ознайомиться на сторінці сайту Готові курсові, дипломні, реферати, бізнес-плани, шпаргалки, статті. У вартість включений електронний варіант роботи (без роздруківки). Оплату за готову роботу з бази можливо здійснити після узгодження її вартості з адміністратором студії готівкою в офісі або банківським переказом (рахунок формується після узгодження вартості роботи; щодо оплати по банківських реквізитах можна проконсультуватися з адміністратором студії).
Після надходження грошей на рахунок, протягом доби робота(и) надсилається на e-mail замовника.
Придбані готові роботи студії не підлягають поверненню й доопрацьовуються тільки за додаткову вартість.
 
Рахунок за послуги студії формується після надання завдання й вимог до роботи, оцінки роботи й узгодження вартості роботи. 
Стосовно оплати по банківських реквізитах можливо проконсультуватися з менеджером студії.

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования