Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Виконання дисертаційних робіт, дисертації на замовлення.

У нас можна замовити дисертацію по різним напрямкам науки. Дисертація (від лат. Dissertation - дослідження, міркування) - це особливий вид наукової роботи, яка відрізняється кваліфікаційним характером, готова до публічної захисті та орієнтована на отримання наукового ступеня. Дисертації бувають різних рівнів у залежності від того, яка науковий ступінь захищається. Є кандидатська, докторська; порівняно недавно деякі вузи практикують написання дисертацій для магістрів.
У кандидатській дисертації вирішуються питання або викладаються науково обгрунтовані розробки, що мають істотне значення для відповідної наукової дисципліни або держави в цілому.
У докторській дисертації розробляють теоретичні положення, що є новим науковим досягненням, або вирішується серйозна наукова проблема, яка має важливе соціально-культурне або господарське значення, або викладено науково обгрунтовані технічні, економічні чи технологічні рішення, впровадження яких вносить значний внесок у розвиток країни.
Докторська дисертація, як правило, пишеться на основі кандидатської, та - відрізняється масштабами дослідження і грунтовністю висновків. При виборі теми кандидатської дисертації доцільно вибрати порівняно вузьку задачу для того, щоб можна було її досить глибоко опрацювати. Докторські дисертації, навпаки, охоплюють більш широке коло проблем.
Роботу над написанням основного тексту дисертації спочатку слід розбити на основні етапи. Цей простий прийом допоможе уникнути широко поширеною ситуації, коли дисертант захоплюється написанням теоретичної частини, багато разів обговорює її з науковим керівником і вносить корективи, а коли захист вже «на носі», виявляється, що для якісного виконання емпіричної частини бракує ні часу, ні ентузіазму . Звичайно, послідовність написання глав доцільно визначати в залежності від обставин у кожній конкретній ситуації. Однак багаторічний досвід дозволяє визначити загальну послідовність, яка найчастіше використовується авторами:
Огляд літератури (1-я версія), Вибір методів дослідження, Результати дослідження, обговорення результатів, Висновок і / або висновки, Практичні рекомендації (при необхідності), Огляд літератури (2-я версія), Введення.
За ними слідують «аксесуарного моменти», такі як додатки (якщо є), список скорочень; оформлення літератури (список), зміст, титульний лист.
Також слід пам'ятати, що написання тексту дисертації - це лише півсправи. Це ще й обговорення дисертації з науковим керівником та атестаційною комісією, і збір документів, які необхідно надати до захисту.
Написання дисертації - дуже ємкий і тривалий процес. На практиці виявляється, що це займає не один рік, і дуже часто аспіранту або кандидату просто не вистачає часу. У такому випадку є сенс вдатися до допомоги фахівців з великим досвідом роботи в даній сфері та готовими напрацюваннями.
У нашій студії за досить тривалий період надання послуг з виконання дисертацій під замовлення сформувався колектив авторів які виконують дисертаційні дослідження по ряду дисциплін. Кожна Ваша дисертація - це авторський праця перевіреного кваліфікованого фахівця, який підходить до роботи індивідуально і відповідально, дотримуючись усіх вимог, рекомендацій, побажань. Заздалегідь обмовляється гарантійний період, в який здійснюються всі доробки по зауваженнях наукового керівника.
У разі необхідності крім самої роботи наші фахівці окремо можуть підготувати необхідні статті та автореферат то що.

 

Замовити дисертацію \ взнати вартість виконання дисертації:

Тип роботи:
Дисципліна *:
Код дисципліни:
Тема роботи (на мові виконання):
Термін виконання роботи (число, місяць) до:
Об'єм роботи в сторінках:
План до роботи:
Оформлення (розмір шрифту, відступи, інтервал...):
Коментарії до роботи:
Мова виконання:
Додати методичку:
Телефон Замовника *:
E-mail Замовника *:
ПІБ Замовника:

Примітка:
При можливості просимо спочатку врахувати всі вимоги й надати всю необхідну інформацію по замовленню.
Протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення адміністратор студії повідомить Вас по зазначеному Вами телефону про можливість і вартість виконання. Замовлення без вказівки телефону замовника не обробляються.

Наші автори можуть допомогти з виконанням диссертації по дисциплінам:

<01 Фізико-математичні науки;
02 Хімічні науки;
03 Біологічні науки;
04 Геолого-мінералогічні науки;
05 Технічні науки;
06 Сільськогосподарські науки;
07 Історичні науки;
08 Економічні науки;
09 Філософські науки;
10 Філологічні науки;
11 Географічні науки;
12 Юридичні науки;
13 Педагогічні науки;
14 Медичні науки;
15 Фармацевтичні науки;
16 Ветеринарні науки;
17 Мистецтвознавство;
18 Архітектура;
19 Психологічні науки;
20 Військові науки;
21 Національна безпека;
22 Соціологічні науки;
23 Політичні науки;
24 Фізичне виховання та спорт;
25 Державне управління

Робота по виконанню дисертаційного дослідження або його частини починається з оформлення запиту на виконання в якому замовник вказує вид роботи, тему, код дисципліни, термін виконання, то що. Після попередньої оцінки можливості виконання авторами роботи, узгоджується вартість і обговорюються умови виконання роботи. Фахівець приступає до виконання тільки після підписання договору та внесення передоплати. У договорі прописуються умови виконання та вимоги до роботи.
Можливе укладання договору на виконання одного розділу, після виконання і розрахунку - на наступний розділ. В даному випадку вартість кожного розділу обговорюється окремо. Після заповнення форми попереднього замовлення, наші спеціалісти оцінять можливість написання роботи згідно вимог, і на протязі тижня наш менеджер зв'яжеться що до Вашого замовлення..

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования