Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины

Замовлення послуг студії

Якщо ви готові скористатися послугою наших фахівців, ми завжди раді допомогти.
Замовити послугу можна:
- по телефону студії,
- по електронній пошті із прикріпленим файлом,
- із сайту, заповнивши форму замовлення,
- безпосередньо в офісі студії

Замовлення здійснюються для ВНЗ, які знаходяться не лише в Києві, але і в інших містах України:

Практично усі роботи виконуються українською або російською мовами. Про можливість виконання робіт на інших мовах необхідно уточнити у менеджера студії. 

Вартість і можливість виконання Вашого замовлення ви можете дізнатися після ознайомлення з завданням нашим виконавцем.
Перед оформленням попереднього замовлення рекомендуємо Вам по телефону уточнити наявність фахівців з Вашої дисципліни.

По телефону студії можна оформити замовлення однієї курсової роботи, дипломної роботи, реферату у випадку, якщо у Вас є тема роботи без плану, відомий обсяг, характер роботи. Якщо курсова робота, дипломна робота, реферат у Вас із конкретним планом, або є методичка, завдання для розрахунків і замовлення за телефоном буде прийняти проблематично, то замовлення доцільніше оформити  електронною поштою, скористатися формою заповнення заявки на сайті студії або принести матеріал курсової роботи, дипломної роботи, реферату або контрольної безпосередньо в офіс студії. Перед приїздом в офіс рекомендуємо Вам передзвонити для узгодження графіка роботи й уточнення наявності виконавців по вашій дисципліні.

Скористатися формою замовлення на сайті студії 
Виберіть необхідний вид роботи в меню сайту, пройдіть за посиланням і заповніть запропоновану форму на сторінці замовлення цого виду роботи.
Протягом доби після надходження замовлення на виконання дипломних, курсових або рефератів через форму сайту з вами зв'язується менеджер студії для повідомлення про  можливість виконання й узгодження вартості
 
По електронній пошті Якщо у Вас кілька робіт або для виконання завдання додається багато матеріалу, саме завдання можна відсканувати або набрати у форматі Word і відправити в прикріпленому файлі на адресу zakaz599@gmail.com
У темі повідомлення просимо вказати слово "замовлення", вид роботи й дисципліну. Приклад: Тема: "замовлення курсова право"
У завданні необхідно вказати:
- дисципліну
- вид роботи
- факультет
- строки виконання
- формулювання завдань
- основні вимоги (мова написання, обсяг, вимоги до змісту, джерел літератури та інше). При можливості назву ВНЗ.
У повідомленні не забудьте вказати Ваш номер телефону, (якщо в повідомленні замовлення не зазначений контактний телефон, замовлення не обробляється).
Інформацію про одержання повідомлення із замовленням Ви можете уточнити за телефоном 8 044 599-69-86 з 11:00 до 19:00. 
Протягом 24 годин за зазначеним Вами номером телефону менеджер студії надасть Вам інформацію з приводу вартості й можливості виконання даного завдання. 
 
В офісі студії
Перед приїздом в ОФІС рекомендуємо зробити попередній запит за телефоном або по електронній пошті про можливість виконання необхідних курсових, дипломних або контрольних із зазначенням дисципліни, термінів, обсягу й самого завдання. Щоб прискорити прийом замовлення в офісі, перед приїздом виділіть необхідні для виконання завдання в методичці олівцем, при необхідності уточніть завдання в однокурсників або викладача. 

 

За виконання будь-якої роботи вноситься передоплата не менше 50% від її вартості при цьому підписується договір, у якому вказується вартість, зобов'язання сторін, строки, вимоги до роботи й етапи виконання. Робота виконується тільки з моменту внесення передоплати. Якщо вам зручно замовити контрольні в офісі відразу без попереднього замовлення, Ви можете внести умовну передоплату від 70-100 грн. за роботу (залежно від складності роботи). У цьому випадку, Вам нададуть розписку про внесення передоплати із вказівкою оговореної суми, номера замовлення. Пізніше точну вартість за послугу з Вами погоджують у телефонному режимі протягом доби.

 

Вимоги до завдання.

Практично будь-яке замовлення курсових робіт, дипломних робіт, рефератів або замовлення контрольних робіт починається з надання завдання. 
Точні, повні й правильні вимоги до завдання – це вже 90% правильності його виконання. Отже, якщо Ви хочете, щоб робота була не просто виконана, а виконана правильно, відповідно до вимог ВНЗ або окремого викладача, необхідно уточнити ці вимоги й підготувати їх для замовлення. Для написання робіт необхідна наступна інформація: вид роботи (курсова робота, дипломна робота, контрольна робота, реферат...), характер роботи (теоретична, практична, аналітична), факультет, дисципліна, строки виконання, формулювання завдань, основні вимоги (мова написання, обсяг, вимоги до змісту, при можливості, приблизна структура роботи або, якщо є в наявності, план). У деяких випадках замість всіх уточнень досить однієї методички з виділеним завданням. 
  
Завдання не може бути прийняте, якщо воно надано на ксерокопії з поганою якістю, якщо воно не повне або написане нерозбірливим почерком, немає інформації щодо дисципліни, виду роботи, або замовник не може сформулювати, що необхідно робити. Також, якщо при визначенні завдань необхідно обчислювати порядковий номер за журналом або заліковою книжкою (у цьому випадку замовник самостійно позначає олівцем завдання для виконання відповідно до його варіанту).

Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования