Замовити курсову, дипломну, контрольну роботу, диссертацію

курсові роботи, дипломні роботи, дисернтації

C 11:00 до 19:00 (пн-пт)


Меню сайту
Пошук готових
Курсових, Дипломних
Свята
Праздники Украины
Способи оплат
За виконання замовлення будь-якої курсової роботи (проекту), дипломної роботи, контрольної роботи, реферату або бізнес-плану вноситься передоплата не менше 50% від її вартості, при цьому підписується договір, в якому вказується вартість, зобов'язання сторін, терміни, вимоги до роботи і етапи виконання.
Робота виконується лише з моменту внесення передоплати. Якщо вам зручно замовити контрольні в офісі відразу без попереднього замовлення, Ви можете внести умовну передоплату залежно від складності роботи (від 100 грн. за роботу). В цьому випадку Вам нададуть розписку про внесення передоплати із зазначенням обумовленої суми, номер замовлення. Точну вартість за послугу з Вами узгоджують в телефонному режимі протягом доби.
Якщо вам не зручно під'їжджати в офіс для внесення передоплати, плату за послугу Ви зможете здійснити безготівковим розрахунком . Для зручності ми пропонуємо декілька способів розрахунку, які можуть використовувати замовники України, Росії, Казахстану, Польщі та інших країн. У разі здійснення Вами оплати за безготівковим розрахунком внесені кошти зараховуються тільки з моменту надходження грошей на рахунок(в деяких випадках з моменту оплати і до надходження грошей на рахунок проходить 1-5 діб, отже, замовлення буде виконаються тільки з моменту надходження грошей на рахунок. Квитанція про оплату за безготівковим розрахунком не є гарантією надходжень грошей на рахунок). Просимо це враховувати при виборі способу оплати при термінових замовленнях
Способи оплати готових робіт або робіт, що виконуються на замовлення:
Готівкою в офісі при укладенні договору


Поповнення картки ПриватБанку

карта № 5168 7553 6796 3911 (платіж йде 5-10 хвилин) найбільш оптимальний при термінових замовленнях
- Через касу ПриватБанку готівкою (платіж йде 5-10 хвилин) комісія 2 грн якщо готівкою, і 0 грн якщо з вашою особистою карти ПриватБанку
- Через термінал ПриватБанку готівкою (платіж йде 5-10 хвилин) комісія 2 грн якщо готівкою, і 0 грн якщо з вашою особистою карти ПриватБанку
- Через систему Приват24 (платіж йде 1-10 хвилин) комісія 0 грн з карти універсальної (найшвидший і надійний)
ЧЕРЕЗ Айбокс І ТЕРМІНАЛИ ІНШИХ БАНКІВ І СИСТЕМ при перерахуванні коштів на карту ПриватБанку ПЛАТЕЖІ ДОВГО ЙДУТЬ, можливість повернення + ВИСОКА КОМІСІЯ!

Для ідентифікації платежу необхідно в обов'язковому порядку повідомити в студію за телефоном розмір внесеної суми і номер замовлення, за яким здійснений платіж.

Банківським переказом з відділення Приватбанку на рахунок СПД

(платіж йде 2-3 банківські дні) :
- Через касу у відділенні Приватбанку КОМІСІЯ 1%

Банківським переказом з відділень інших банків

(платіж йде 2-3 банківські дні) :
- КОМІСІЯ залежно від тарифів банку через який здійснюється операція.

Web Money за допомогою терміналу або з Вашого гаманця
- через термінал (платіж іде 1-2 банківських дні) комісія при платежі складає 4-6%, отже, вартість замовлення збільшується на 4-6% залежно від виду використаного терміналу. Просимо звернути увагу, враховуючи завищений відсоток комісії за використання терміналу і тривалість надходження коштів,  що це один з невигідних способів оплати послуг
- з вашого гаманця в системі WebMoney (платіж йде 5-30 хвилин) комісія при платежі складає 0,8 % (оптимальний варіант оплати при термінових замовленнях)
U920581760150 (найбільш прийнятний)
R113737496873
Z287132036830
Порядок дій при оплаті через Термінал. Дивіться в меню терміналу : Інтернет платежі - поповнення рахунку WebMoney - Введіть номер гаманця в потрібній валюті R-рублі U-гривні. (у деяких терміналах букву R (U) вводити не треба) - Вставте грошові купюри потрібного номіналу в модуль прийому грошових коштів (необхідно враховувати відсоток комісії терміналу) після поповнення і набору необхідної суми - Натисніть кнопку "Далі" для відправлення грошей і отримання чека. Обов'язково зберігайте чек до зарахування платежу. Після здійснення платежу повідомте менеджерові точний час платежу і суму до зарахування (тобто суму з урахуванням комісії терміналу) або відправте по електронній пошті відскановану квитанцію з позначкою номера вашого замовлення.

Яндекс.Гроші

Реквізити для здійснення операції:
41 00 17 90 33 15 47

Оплата через систему Western Union
Мешканці іноземних держав можуть здійснювати оплату по системі Вестерн Юніон. Вибравши цей метод оплати, Вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами і отримати П.І.Б. особи, на ім'я якої необхідно зробити перерахування коштів.
Після перерахування грошей обов'язково повідомте нас про суму, дату здійсненя переказу, П.І.Б., місто і код переказу, а також сам  номер замовлення.
Рахунок за послуги студії формується після надання завдання і вимог до роботи, оцінки роботи і узгодження вартості роботи. Щодо оплати за банківськими реквізитами можна проконсультуватися з менеджером студії.

Готові роботи продаються за100% передоплатою. Не оплачуйте готову роботу без виставлення рахунку менеджером студії і отримання номера замовлення. В даному випадку ми не зможемо ідентифікувати платіж. Якщо у Вас виникли проблеми з вибором форми оплати, зв'яжіться з нами, і ми підберемо найбільш оптимальний спосіб оплати.
Послуги
Розклад роботи
Партнери сайту
 • Посилання
 • Статистика

   

   
  Copyright © 2020informative studio Expert 
  Вся інформація, розміщена на веб-сайті //studiya-expert.at.ua/ включаючи статті, тексти, фото-, аудіо-та відеоматеріали, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір і розташування матеріалів є власністю інформаційної студії Експерт та об'єктом авторських прав, охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав.
   
  Яндекс цитирования